Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

horoskop na den 25.2. 2008

25. února 2008 v 9:51 | Kikina
Beran

Beran (21.3. - 21.4.)

Dnes si všímejte, do jaké míry jsou vaše city a projevené náklonnosti opětovány. Porozhlédněte se kolem sebe, neboť v průběhu neděle rychle odhadnete úmysly druhých lidí.

Býk

Býk (22.4. - 21.5.)

Dnešní den vám může svou nabídkou přijít vhod. Svižný spád bude užitečný pro ty z vás, kteří potřebují rychle něco vyřizovat. Láska vám však může zásadním způsobem pozměnit plány!

Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nehleďte na to, co vám nejde a raději dnes prozkoumejte tu oblast, ve které se vám daří. Dnes vám pomůže rychlý a úplně jednoduchý nápad. Budete-li se přesto držet stranou, promarníte své šance.

Rak

Rak (22.6. - 21.7.)

Dobře zvažte, jaký nápad strhne všechnu vaši pozornost. Budete-li si jisti, pusťte se do díla. Dnes v sobě můžete objevit sílu, která vám pomůže snadno přenést i horu, bylo-li by to třeba.

Lev

Lev (22.7. - 22.8.)

Neděle vás zastihne v podivínské náladě. Bezhlavě se pustíte do činností, které budou vyžadovat hodně energie. Nesnažte se za jeden den spasit svět! Den vám pomůže nastartovat jakoukoliv záležitost.

Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

Odpoledne se vám otvírá možnost nečekaného seznámení. Láska vám lehce promění uvažování i zásady. Osmělte se a s milovaným člověkem prožijte bláznivý den!

Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V neděli si dejte načas. Nespěchejte na sebe ani na druhé. Omyly, které dnes můžete z nepozornosti udělat, vás mohou později pěkně potrápit. Rozhodněte se, komu budete naslouchat!

Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Dnes získá důležitost potřeba dobře rozlišit, co je pro vás dobré a co ne. Nerozhodnete-li se včas, můžete se dostat do zbytečných zmatků. Pamatujte si: Pro dnešek platí, že silou nic nevyřešíte!
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Během neděle na vás může doléhat pocit, že se musíte rychle a přesně rozhodovat. Opak bude pravdou. Důležitější však bude zda dokážete včas improvizovat. Spolehněte se na svůj cit.
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Dnešní den vás může zaskočit tím, že vám nedopřeje dostatek energie na všechny povinnosti i radosti, ke kterým se dostanete. Spěch bude zbytečný, protože vše půjde ráz na ráz. Bude však nutné vybrat si to, na co stačíte.

Vodnář

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Neděle vám potvrdí správnost před časem učiněného rozhodnutí. Všimněte si toho a svou zkušenost si dobře zapamatujte. Radost vám připraví někdo z vašich nejbližších, nechte se překvapit.

Ryby

Ryby (19.2. - 20.3.)

Neděle bude mít rychlý spád. Pokud vysloveně nepropadnete zmatkům, nemusí se nic obtížnějšího přihodit. Oslavenci, je před vámi rok, kdy bude třeba využít svého nadšení a čelit omezením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama