Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

Horoskop na týden 18-24.2.

17. února 2008 v 21:39 | Kikina
Beran

Beran (21.3. - 21.4.)

V pondělí vás možná bude provázet neklid, stále budete mít pocit, že musíte něco dělat a že vám kdesi cosi utíká. Přitom vám může scházet smysl toho, k čemu vlastně vaše činnosti směřují.
Býk

Býk (22.4. - 21.5.)

V tomto týdnu se vám mohou dařit úspěšné obchody, můžete se plně spolehnout na své staré dobré zkušenosti. I v partnerském vztahu budete sklízet to, co jste svou vytrvalostí a trpělivostí vypěstovali.
Blíženci

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jste-li narození 16.-17. května, pak využijte v tomto týdnu svou kuráž, která vám rozhodně nebude scházet. Možná bude dobré příliš asertivní chování mírně korigovat, abyste si to s někým zbytečně nerozháze
Rak

Rak (22.6. - 21.7.)

V úterý a ve středu zklidněte tempo, nasávejte vůně a ochutnávejte dobrá jídla, vyladíte tím pohodu i ve své duši. V pátek a v sobotu mohou být vaše nálady proměnlivé, podnětů bude možná více, než dokážete vstřebat.
Lev
Lev (22.7. - 22.8.)
V pondělí se Slunce spojí s Neptunem. Síla jedince může ustoupit zájmu širšího celku. Uvědomte si, proč tady na světě jste a k čemu můžete svými schopnostmi a svým srdcem přispět.

Panna

Panna (23.8. - 22.9.)

V pondělí se snažte brát informace s větším nadhledem, jednotlivosti do sebe mohou zapadat a vyplyne z nich zajímavý výsledek. Ve středu bude trochu skřípat komunikace, nemá smysl křičet.
Váhy

Váhy (23.9. - 23.10.)

V tomto týdnu nechte události plynout, možná se nakonec vyvinou zajímavěji, než byste si je dokázali sami naplánovat. Ve čtvrtek odpoledne se vám mohou některé věci náramně podařit, když se nenecháte příliš omezovat realitou.

Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Počátkem týdne si možná nebudete zcela jistit kdo jste, na čem jste a co se okolo vás děje. V zajetí vlastních iluzí a zmatků se mohou ocitnout zejména Štíři narození okolo 14. listopadu.
Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

V pondělí dobře vnímejte, co kdo říká, ať vám neunikne nějaká zásadní důležitá informace. Osoby narozené okolo 13. prosince mohou mít chuť pouštět se do realizace svých snů. Posuďte, zda to nejsou spíš jenom iluze.

Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Jupiter tranzituje přes vaše Slunce jednou za 12 let, v této době si můžete daleko více věřit, může vás lákat nové studium, cesty do zahraničí, nebo vás může popouzet jen určitá nespokojenost a náročnost. Teď se to týká Kozorohů narozených 2.-4. ledna.
Vodnář

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Pokud máte v pondělí narozeniny, můžete sebe i okolí vnímat trochu zkresleně. Pokud je vám fajn, nenechte se ukolébat libými pocity, že vám nic nehrozí. Pokud jste plni pochybností, nedělejte zásadní rozhodnutí a počkejte, jak se věci vyvinou.
Ryby

Ryby (19.2. - 20.3.)

V tomto týdnu může být všechno trochu jinak, než to na první pohled vypadá. Vás taková situace pravděpodobně nezaskočí, naopak ji možná dokážete využít ve svůj prospěch. Počítejte ale s tím, že vše se jednou vynoří v pravém světle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama