Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

Ideální zimní sporty podle horoskopu

12. února 2008 v 18:05 | Kikina |  Cvičení a pohyb

Ideální zimní sporty podle horoskopu

Ideální zimní sporty podle horoskopu
Zima často přichází narychlo, ale se sněhem to vždy valné není. I když máme všichni krásnou představu ladovsky zachumlané krajiny, nemůžeme si být jistí, jak to tento rok zase dopadne. Co byste ale mohly provozovat za sporty, které z nich vás zaujmou?

Beran
Máte blízko k motorismu i v období, kdy je všude hodně sněhu a situace může být nepřehledná. Proto vás baví vydat se na projížďky na sněžných skútrech. Rychlá projížďka krajinou s přáteli nebo partnerem a pocit ovládání nezvyklého vozítka vás blaží nejvíc. Podobně vás může bavit i biatlon, protože taky dost rády střílíte puškou na přesnost.
Býk
Zimní sporty vás zase tolik nezajímají, raději jste v tomto období pod střechou. I tam se ale dají hrát poměrně pohodlné sporty, jako je curling. Klidné trefování do kamenů, kdy záleží na přesnosti hodu vám vyhovuje, jde pro vás o relaxaci. Taky se rády vydáváte na svah, ale nedáváte přednost rychlosti, spíš komfortu služeb lyžařských středisek a plužení.
Blíženci
Nejraději ze všeho běháte, což se dá provádět v zimě pouze v botách, ale nahradit to jde i jinak. Nebojte se proto koupit si, nebo si aspoň v půjčovně pořídit běžky a vydejte se do nejbližšího lesa. I při jízdě se dá s partnery diskutovat a přitom se radovat z pohybu. Sjíždění svahů už vás tolik nebaví, máte potom raději potěšení ze společnosti v horské chatě.
Rak
Vašim nejoblíbenějším sportem je plavání, už kvůli vodnímu živlu samotnému. Tomu se v zimě pod otevřenou oblohou tolik věnovat nemůžete, i kdyby jste chtěly. Proto se vydejte na sáně nebo boby. Sjíždění svahu v sedu nebo lehu vám docela vyhovuje, stejně jako využití bobové dráhy. Kde jinde se dá zažít pocit, že někam jedete a přitom taky můžete ležet?
Lev
Máte sportovní povahu, ale do fyzického cvičení vám dodá energii, když sport provozujete taky jako společenskou činnost. S přáteli potom rády sjíždíte svahy na lyžích, ale ve slušivé kombinéze a brýlích proti ostrému horskému slunci. Rády se pohybujete i v sáních, tažených koňmi nebo zavěšenými za automobilem. Máte radost z prohlídky krajiny.
Panna
Patříte k lidem, kteří se raději vydají na běžky než by jen stále byli na svahu. Rády se vydáte na celodenní výlet, kdy jízda přírodou a komunikace s přáteli může být přerušovaná návštěvou restaurací v horských chatách. Protože máte rády domácí zvířáta, fascinují vás saně se psy. S těmito zvířaty si rády porozumíte a jízda s nimi i soustředěné ovládání smečky vás baví.
Váhy
Zimní sporty přímo pro vás stavěné nejsou. Ale jeden sport netoužíte sledovat jen v televizi, ale i provádět - krasobruslení. Rády se vydáváte na zimní plochy nebo na stadióny a pokoušíte se tančit na ledě, nebo se aspoň snažíte o ladné pohyby, které vás těší. Taky se rády vydáte na lyžařský výlet, máte rády střídání klidného pozorování a pohybu vpřed.
Štír
Někdy vás zima dokáže fascinovat. Lov lesní zvěře se dá provádět i v zimě, která má v sobě romantické stránky, tak se třeba pouze jako divačky účastníte. Nebo se věnujete výlovu ryb z děr, prosekaných v ledu. S tím je spojená i možná záliba v biatlonu, kdy se zkouší jak výdrž na lyžích, tak i soustředěná střelba. Nejraději byste ale jezdily na lodích, což teď nejde.
Střelec
Sport a pohyb vyloženě milujete. Ze zimních sportů máte rády jak normální lyžování, tak se klidně předvádíte na boulích nebo na snowboardu projíždíte nemožné terény i vysoko v horách. Zajímá vás vymýšlet nové druhy sportů a taky pravidla. Patříte často mezi profesionály, kteří se soustředěně věnují i přípravám na vlastní výkony. Taky rády sledujete hokejové zápasy.
Kozoroh
Vaší radostí je les a hlavně skály. Takže se můžete i v zimě věnovat sportům, které k tomu patří. Osamocenost horolezců vás fascinuje, proto se klidně i v zimě vydáváte do extrémních podmínek hor a zlézáte je. Nebo si s chutí užíváte historických zimních sportů a vydáte se na hory na širokých lyžích nebo sáních se zvonci, které třeba s jinými nadšenci upravujete.
Vodnář
Máte v krvi smysl pro trochu extrémní zimní sporty. Fascinují vás například skoky na lyžích, protože člověk přitom může chvíli i letět, ta představa vám dává křídla. Taky si užijete zorbování v kouli zimní krajinou. Každý nový sport vám přináší zážitky, které si dlouho pamatujete. Ale klidně se na lyžích nebo snowboardu vydáte na svah, to je pro vás taky uvolnění a potěšení.
Ryby
Zimní sporty jsou pro vás stavěné, dokonce víc než ty letní. Voda vás baví v jakémkoliv skupenství, takže ať už bruslíte jen tak po ledě nebo i s hokejkou, nebo se vydáváte na lyže na ledovec do Rakouska, jste vždy plné očekávání zážitků a vyplavení adrenalinu. Dokážete na čerstvém vzduchu pobývat dlouho, tak určitě nezapomeňte na zimní dovolenou. Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama