Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

Pořiďte si také jedny „bláznivé“ náušnice

12. února 2008 v 17:35 | Kikina |  Móda
Jarní sluníčko vás naplní novou energií, všude kolem se všechno probouzí a voní, všímáte si, že najednou vás už nebaví nosit černou, hnědou, šedou, ale lépe se cítíte v růžové, bílé, žluté a dalších jasných barvách, máte více chuti do života a také pocit udělat něco bláznivého. Udělejte proto první krůček a nasaďte si bláznivé náušnice.

V čem že jsou tak bláznivé? To je jasné na první pohled:

Jednak mají naprosto úžasný tvar. A může být jakýkoliv, třeba může znázorňovat zvíře, ovoce, zeleninu nebo různé věci. Pověste si na uši třeba jahody, hrací kostky nebo malířskou paletu s barvami. Hlavně ať jsou dost velké a vypadají co nejvěrohodněji.Na barevnosti zas tak nesejde. Prostě barvy ať jsou náležitě bláznivé. Spojení některých pastelových barev vám to jistě zaručí. Nemusíte se řídit naprosto žádným pravidlem - náušnice se vám nemusí hodit ani k barvě vlasů ani k oblečení. Čím budou kontrastnější, tím budou víc crazy.Že nemůžete žádné takové nikde sehnat?

A obešly jste v okolí všechny prodejny s bižuterií? Pokud vás prostě žádné náušnice neuchvátily, tak si je můžete, při troše dovednosti a nápaditosti, udělat samy. Budete si muset ale koupit pár věciček, které byste vyrobit nezvládla. Zajděte si do prodejen pro kutily, někdy je prodávají i prodejny s bižuterií a nakupte si závěsy, puzetky nebo zapínací háčky a další materiál potřebný k výrobě náušnic. Musíte se rozhodnout, jak budou vypadat: jestli budou visací, na řetízku nebo klipsny aj. Potom už záleží na vaší fantazii. Na bláznivé náušnice můžete použít různě barevné malé i větší bambulky, peříčka, knoflíky, korále i dřevěné ozdoby apod. Pokud umíte pracovat s moduritem, můžete si vyrobit nějaké i abstraktní tvary a pomalovat je barvami, které na závěr přelakujete bezbarvým lakem ve spreji.Tyhle náušnice se dají nosit kamkoliv a k čemukoliv. Navíc mají ještě jednu výhodu, a to je, že nejsou drahé, takže si jich můžete pořídit několik, abyste je mohla měnit třeba dvakrát denně. Samozřejmě se hodí k mladým dívkám a ženám. Starší ženy by v nich vypadaly spíš směšně než extravagantně.
Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama