Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

Posilovat vždy a všude

12. února 2008 v 17:55 | Kikina |  Cvičení a pohyb

Posilovat vždy a všude

Nemáte ani minutku na to si zacvičit? A co si takhle nějakou posilovací drobnost šoupnout před odchodem z domova do kabelky? Se všemi těmi notýsky, pudřenkami a klíči se tam snadno srovná, a hlavně bude neustále po ruce. A s vymlouváním je konec!

NOPOVÝ MíČEK,
to je přesný název tohohle "bodlináče" určeného na cvičení i masáž prstů, ale i mnoha dalších míst na těle - výrobce, firma Energetic, dodává míčky na trh po dvou v krabičce, v různých barvách a přikládá i návod, jakje využívat.

MĚKKÝ POSILOVAČ,
jehož dvě madla jsou propojena ocelovou pružinou - dá to pořádnou fušku je jenom prsty a dlaní zmáčknout a přitáhnout co nejvíc k sobě.
POWERBALL
- posilovací pomůcka a úžasná hračka zároveň! V blýskavé "skorokouli" je skryt setrvačník, který se snažíte pohybem ruky udržet v chodu, což není vůbec legrace, ovládat tenhle "míček-nemíček" vyžaduje slušnou sílu!

AKUPRESURNí POSILOVAČ
ruky s několika pružinami značky Modom je šikovnou a skladnou pomůckou, se kterou se můžete trápit třeba při čekání na autobus - mačkáte a mačkáte ... až konečně přijede.

ŠVIHADLO S DIGITÁLNíM POČíTADLEM
I při tak tradiční zábavě, jakou je skákáni přes švihadlo, nás může kontrolovat technika! Na displeji v jedné z rukojetí se zobrazuje počet skoků, přibližná spotřeba kalorií a čas.

GUMOVÁ POSILOVACí ŠŇŮRA
s pohodlnými madly, která dobře padnou do ruky - prima pomocník na pauzu v práci, při níž se potřebujeme protáhnout. Sadu se třemi šňůrami různých délek a barev, které kladou různý odpor

AKUPRESURNí JEŽEK
- to je drobnost do kapsičky v kabelce, kterou můžete vylovit kdykoli a kdekoli. Lze ho používat nejen na zmíněnou akupresuru (na obalu najdete přesný rozkres všech citlivých bodů na dlani), ale i na posilování - prostě se snažíte ho co nejvíc zmáčknout.

MASÁŽNí PRSTÝNEK SU-JOK
je spletený z drátků zalamovaných do trojúhelníku. Jde o pomůcku na stimulování bodů na prstech využívanou hlavně v čínské medicíně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama